Çarşamba Etkinlikleri

17 yıl boyunca Fototrek Fotograf Merkezi çatısı altında gerçekleştirdiğimiz 500'den fazla etkinliğimize binlerce fotograf ve seyahat gönüllüsü katıldı. ART LOFT - FOTOTREK bünyesinde de Çarşamba Etkinliklerimiz devam ediyor. Üstelik her hafta farklı bir sanat dalından önde gelen isimlerin konuk olduğu etkinliklerle... Çarşamba günlerinizi kimselere söz vermeyin !

Fotografçılık Eğitimleri

Başlangıç seviyesinden profesyonel aşamaya kadar 32 farklı seminer ve atölye programıyla 17 yıldır devam eden fotografçılık eğitimlerimizi ART LOFT - FOTOTREK bünyesinde yeniliyoruz. Her zaman olduğu gibi en kapsamlı ve en verimli fotografçılık eğitimleriyle sizlerleyiz. Fotograf dünyasına giriş kapısı olan seminerlerimizi inceleyin !

Fotograf Atölyeleri

Teorik bilgilerinizi pratik çalışmalarla hayata geçirebileceğiniz, yeni bilgiler edineceğiniz ve arşivinize etkili fotograflar ekleyeceğiniz Fotograf Atölyeleri programlarımız da yenilendi. Farklı konu başlıklarında ve seviyelerde düzenlenen atölyeler ile fotograf hayatınız çok değişecek...

Görsel Hikaye Anlatıcılığı

Son 20 yıldır fotograf dünyamızda, Bekar Odaları, Kağıt Toplayıcılar ve Kamyoncular gibi önemli belgesel çalışmalara imza atan Altan BAL, farklı atölye çalışmalarından oluşan bir program hazırladı. "Göstermek" değil "anlatmak" peşinde olan, "gözü gönlü açık" fotograf gönüllülerine duyurulur... 

Siyah Beyaz Karanlık Oda

Dijital fotograf makineleri fotograf hayatımızı kolaylaştırıp hızlaştırsa da her açıdan fotograf severleri ikna edememektedir. Özellikle siyah-beyaz filmlerden karanlık odada yapılan fotograf baskılarının sahip olduğu ton zenginliği ve doygunluğunu göz önüne alırsak, dijital yollarla elde edilen siyah-beyaz fotograflar yetersiz kalmaktadır. Altan Bal eğitmenliğinde kolayı değil güzeli arayan, acelesi değil siyah-beyaz fotograf zevki olan fotograf severlere yönelik olarak uzun soluklu bir Karanlık oda Atölyesi düzenlemiştir.