ART LOFT - FOTOTREK ÜYELİK / Sanat Sizi Hayata Bağlar !

Fototrek Fotograf Merkezi olarak 17 yıldır sürdürdüğümüz fotograf çalışmalarını diğer sanat dallarıyla birleştirerek, ülkemizde olmayan bir seviyeye taşıyoruz: ART LOFT – FOTOTREK. Sanat sizi hayata bağlar ! sloganıyla yola çıkacak olan ART LOFT - FOTOTREK'te etkinlikler Eylül 2016'da başlayacak.

ART LOFT - FOTOTREK bünyesinde fotograf, edebiyat, sinema, görsel iletişim, sanat tarihi, yaratıcı drama dallarında birçok etkinlik ve eğitim çalışması gerçekleştirilecek. Bu çalışmaların yanı sıra Hafta İçi Gündüz Fotograf Kulübü ve Çocuklar İçin Fotograf Kulübü de çalışmalarına başlayacak. Elbette tüm bu çalışmalar Türkiye'nin ve dünyanın en fotografik bölgelerine yapılacak seyahatler ile desteklenecek.

Eylül 2016 - Haziran 2017 ayları boyunca yoğun bir etkinlik programının ardından Temmuz - Ağustos 2017 aylarında ART LOFT - FOTOTREK eğitim çalışmalarına kısa bir ara verecek. Eylül 2017'de yenilenen programlar ile geliştirilen çalışmalar tekrar başlayacak.

ART LOFT - FOTOTREK ÜYESİ OLARAK AŞAĞIDAKİ AVANTAJLARDAN YARARLANABİLİRSİNİZ !
 

ART LOFT - FOTOTREK ÜYELİK AVANTAJLARI   ART LOFT - FOTOTREK ÜYELİK İNDİRİMLERİ
     
Özel Üyelik Kartı   Eğitimlerde % 50'ye Varan İndirimler
     
Üyelere Özel Etkinlikler (Seminer, atölye, söyleşi)   Yurtiçi Gezilerde Özel İndirimler
     
Üyelere Özel Buluşmalar (Konser, sinema vb)   Yurtdışı Gezilerde 1 kez 100 USD Özel İndirim
     
Altan BAL'dan ÜCRETSİZ Karanlık Oda Dersi (*)   Print - İst Baskı Merkezi'nde % 15 Özel İndirim
     
Müjdat ATAMAN'dan ÜCRETSİZ Yaratıcı Drama Dersi (**)   www.fototrekmarket.com'da % 5 Özel İndirim (***)
     
Sınırsız Fotograf Danışmanlığı    


(*) Karanlık Oda Dersleri 5 kişilik gruplar halinde daha sonra bildirilecek tarihlerde yapılacaktır, size uygun olan tarihteki derse kontenjanın elverdiği ölçüde katılabileceksiniz
(**) Yaratıcı Drama - Yaratıcı Fotograf Atölyesi maksimum 12 kişilik gruplar halinde daha sonra bildirilecek tarihlerde yapılacaktır, size uygun olan tarihteki derse kontenjanın elverdiği ölçüde katılabileceksiniz
(***) Bu indirim 500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.


* ART LOFT - FOTOTREK ÜYESİ olmak için yapmanız gereken aylık 50 TL olan aidat bedelini 10 aylık olarak (toplam 500 TL) ödeyerek üyelik formumuzu doldurmanızdır. Kısa sürede adınıza hazırlanacak olan ÜYELİK KARTI'nız size ulaştırılacak. Kartınız size ulaşmadan da avantajlardan yararlanmaya başlayacaksınız. Dileyen dostlarımız yıllık aidat ödemelerini Eylül 2016 ve Şubat 2017 tarihlerinde 2 taksitte de (250 TL + 250 TL) ödeyebilirler. Eylül 2017 tarihinde üyelik işleminizi yenilemeniz gerekecektir.


ART LOFT - FOTOTREK ÜYESİ olmak için info@artloftistanbul.com veya info@fototrek.com adreslerinden birine mail gönderip başvuru yapmanız yeterlidir. Sizinle en kısa zamanda iletişime geçeceğiz.


* Bir kaç ufak noktayı da hatırlatmakta fayda var:

- ART LOFT ÜYELİK avantajları sadece üye olan kişi için geçerlidir. Eş, dost, arkadaş, akrabalara maalesef aynı şartlarla yardımcı olamıyoruz.

- ART LOFT ÜYELİK avantajları 12 aylık süre için geçerlidir. Ancak Temmuz ve Ağustos aylarında eğitim çalışmaları yapılmayacaktır. Farklı yerlerdeki indirimleriniz ise 12 ay için geçerlidir.

- Yıl sonuna kadar kullanılmayan ücretsiz eğitim, özel indirim vb haklar bir sonraki yıla devretmeyecektir.

- Sadece ART LOFT - FOTOTREK ÜYELERİ için gerçekleştirilecek olan etkinlikler için üyelerimizden rezervasyon yaptırmalarını isteyebiliriz. Yaptırdığı rezervasyona sadık kalmayan üyelerimiz bir sonraki etkinlikte yedek listede yer alabilecekler.